Masáž přináší úlevu a podporuje terapii. Je nabízena jen jako součást celkové terapie.

Z provozních důvodů je poskytována přes oblečení.

Sportovní masáž

Připraví vás k maximálnímu výkonu nebo urychlí regeneraci po sportu.

Relaxační masáž

Přináší psychickou i fyzickou úlevu, pomáhá s regenerací a zmírňuje tělesnou bolest i napětí.

Rebalancing masáž

Uvolňuje bloky v těle způsobené potlačenými emocemi a stresem. Obnovuje životní stabilitu.

Biodynamická masáž

Aktivuje sebeozdravnou schopnost těla a pomáhá vyvolat a odžít traumatické zážitky.

Sportovní masáž 

Před sportovním výkonem pomáhá připravit a nabudit tělo a po něm přináší jeho zklidnění a urychluje regeneraci. Dokáže tedy stabilizovat výkon a umožní výrazné zkrácení času potřebného k regeneraci. V kombinaci s dalšími prostředky pomáhá také předcházet vzniku trvalého poškození těla nebo urychluje léčbu již vzniklých obtíží.

Relaxační masáž 

Přináší psychickou i fyzickou úlevu, urychluje regeneraci, uvolňuje napětí, snižuje bolestivost svalů a únavu. Je proto vhodná pro každého, kdo trpí častými bolestmi zad, páteře, končetin nebo hlavy. Pomáhá zejména těm, kteří mají sedavé zaměstnání, sportují nebo jsou často ve stresu. 

Rebalancing masáž 

Cílem masáže je rovnováha mezi tělem a psychikou. Je tedy vhodná zejména pro ty, co nenaslouchají svému tělu, zažívají napětí ve svalech, jsou vystaveni stresu, přepínají se, skřípou zuby, zatínají pěsti, prožívají vztek a trpí na chronické napětí. Skrze masáž se zároveň učíte lépe vnímat své tělo, mít s ním lepší vztah a lépe pracovat se svými pocity a jejich výrazem. 

Tato metoda pracuje s hloubkovou masáží vaziv, mobilizací kloubů a prací s dechem a energií. Vždy pak hledám nejvhodnější způsob dotyku, tj. nastavuju jeho hloubku, rychlost i další kvality. Napětí v těle můžete zpočátku často vnímat jako bolest nebo emoční nepohodlí. 

Biodynamická masáž

Jedná se o „psychoanalýzu na tělesné úrovni“, jejímž záměrem je uvolnit chronická i další svalová napětí, která mohla vzniknout po psychickém nebo fyzickém zranění. Tím dokáže často vynést na povrch i potlačená témata nebo dávná traumata, která můžete s mou pomocí odžít a zpracovat. 

Biodynamická masáž je proto vhodná zejména pro každého s emočními problémy, depresivními pocity, nedostatkem energie, úzkostmi nebo pocity osamělosti. 

Biodynamická masáž má dvě formy. První je tzv. biorelease forma, jejíž záměrem je pouze nastartování sebeuzdravných schopností organismu. Při tomto přístupu plně respektuji komfortní zónu klienta. Druhou je tzv. terapeutická forma (deep draining), kterou doporučuji zároveň s psychoterapeutickou podporou. Jejím záměrem je vhodně překračovat klientovu komfortní zónu, což může být pro terapii velmi přínosné. 

Metodou masáže jsou zpravidla jemné krouživé doteky konečky prstů, které často doprovází práce s dechem a energií. Masáž lze provádět přímo na těle nebo i přes lehké oblečení. K masáži lze použít i masážní olej. Součástí této masáže je práce se stetoskopem, který pomáhá sledovat reakci organismu na dotek a potvrzovat jeho úspěšnost. 

Všechny masáže probíhají tak, aby nebyly porušeny hygienické předpisy. Převážně jsou prováděny přes oblečení a bez masážního oleje.

Chcete udělat dobře svému tělu i duši? Přijďte na masáž.